VISIOstudio

Fotografia wizerunkowa i produktowa

Zajmujemy się produkcją zdjęć reklamowych oraz wizerunkowych, przeznaczonych do prezentacji w internecie, telewizji, kinie a także na potrzeby wewnętrzne firm oraz instytucji. 

Możemy zrealizować zarówno małe zlecenia jak i duże produkcje oraz kampanie. Jeżeli Wasza firma potrzebuje profesjonalnych zdjęć przedstawiających pracowników, produkty czy usługi – wykonamy je dla Was. Zlecenie może być realizowane w studiu, w siedzibie Twojej firmy lub w terenie. 

W naszej ofercie posiadamy także usługi fotografii z drona, a w szczególności fotogrametrii z jego wykorzystaniem. Możemy dzięki tej technologii wykonać model 3D Waszego terenu dostarczając wielu dokładnych danych i pomiarów.

Fotografia

VISIOstudio

Wykonujemy zdjęcia do kalendarzy, plakatów, stron internetowych oraz lookbook’i dla projektantów i marek odzieżowych. Współpracujemy z profesjonalnymi wizażystkami, fryzjerkami i makijażystkami. Możemy wykonać zdjęcia przedmiotów małych i dużych w studiu oraz w plenerze – zdjęcia moga mieć charakter reklamowy, artystyczny lub też dokumentalny. Posiadamy też duże doświadczenie w fotografii architektury oraz wnętrz.

Zobacz nasze portfolio

Skontaktuj się z nami