VISIOstudio

fotografia ślubna

Zapraszamy do odkrycia naszych nowoczesnych reportaży ślubnych, w których przywiązujemy ogromną wagę do detali i naturalności. Tworzymy materiały, które oddają niepowtarzalną atmosferę tego wyjątkowego dnia. Naszym priorytetem jest stworzenie miłej relacji z Wami i Waszymi gośćmi, abyście czuli się swobodnie i komfortowo. Podczas ślubu i wesela kierujemy się zasadą dyskrecji, aby nie zakłócać ani nie krępować uczestników uroczystości. Dzięki temu możecie skupić się na cieszeniu się tym wyjątkowym momentem, a my uwiecznimy go w piękny sposób.

Plastyka
obrazu

Fotografujemy używając pełnoklatkowych aparatów cyfrowych i jasnych obiektywów, zapewniających małą głębię ostrości (piękne rozmycie 2 planu) oraz umożliwiających fotografowanie bez żadnych lamp podczas ceremonii kościelnej.

Naturalny styl
fotografii

Staramy się uchwycić każdy moment i detal towarzyszący temu najważniejszemu dniu – uśmiech, łzy szczęścia, bawiących się gości, radość, szczególne momenty, dekoracje w kościele i na sali weselnej – a wszystko to w jak najbardziej naturalnym stylu.

Prace przekazane
w eleganckiej formie

Gotowy reportaż ślubny przekazujemy w formie cyfrowej – galerii online dostępnej dla gości – oraz w ekskluzywnych fotoalbumach, eleganckich pudełkach z pendrive, na życzenie wykonamy również tradycyjne odbitki.

Portfolio

Zapraszamy do obejrzenia naszych przykładowych prac.
Poniżej możecie obejrzeć reportaże ślubne począwszy od sesji narzeczeńskiej, przez ceremonię, zabawę po plener ślubny.

Asia i Kuba

Asia i Kuba

Agnieszka i Marcin

Agnieszka i Marcin

Natascha & Yves

Natascha & Yves

Monika i Marcin

Monika i Marcin

Monika i Bartosz

Monika i Bartosz

Kasia & Andrew

Kasia & Andrew

Daria i Kacper

Daria i Kacper

Sandra & Fabio

Sandra & Fabio

Adrianna i Mateusz

Adrianna i Mateusz

Agata i Marcin

Agata i Marcin

Olga i Szymon

Olga i Szymon

Monika i Michał

Monika i Michał

Jay & Mike

Jay & Mike

Simone & Pascal

Simone & Pascal

Przykładowe prace

Zdjęcia otrzymacie na nośniku pendrive w robionym na zamówienie pudełku, w chmurze, a także w eleganckim albumie fotograficznym formatu 30x42 cm.
Na życzenie wykonamy także klasyczne odbitki czy płyty DVD.

Sprawdź czy termin jest dostępny