Fotografia ślubna

Jeżeli chcecie uwiecznić na fotografii jedną z najważniejszych chwil waszego życia, z chęcią wykonamy dla Was wyjątkową pamiątkę. Nasze realizacje wykonujemy na terenie Unii Europejskiej, jednak jeżeli chcecie pojedziemy z Wami do każdego zakątka świata.

Staramy się uchwycić każdy moment i detal towarzyszący temu najważniejszemu dniu – uśmiech, łzy szczęścia, bawiących się gości, radość, szczególne momenty, dekoracje w kościele i na sali weselnej – a wszystko to w jak najbardziej naturalnym stylu.

Dzięki używaniu nowoczesnego sprzętu oraz jasnych obiektywów możemy do minimum ograniczyć używanie lamp błyskowych – zwłaszcza podczas ceremonii kościelnej jest to niezwykle ważne – w większości kościołów w ogóle ich nie używamy.

Fotografujemy używając pełnoklatkowych aparatów cyfrowych i jasnych obiektywów, zapewniających małą głębię ostrości (piękne rozmycie 2 planu) oraz umożliwiających fotografowanie bez żadnych lamp podczas ceremonii kościelnej.

Gotowy reportaż ślubny przekazujemy w formie cyfrowej: galerii dostępnej online, w eleganckich pudełkach na płytach DVD oraz w ekskluzywnych fotoalbumach, na życzenie wykonamy także tradycyjne odbitki.

Podczas ceremonii i wesela ubrani jesteśmy w sposób nieprzyciągający uwagi i nierzucający się w oczy – staramy się być jak najmniej widoczni.

Przykładowe prace

Eleganckie fotoalbumy, etui na odbitki, płyty oraz pendrive

Portfolio

Kliknij na wybrane zdjęcie aby obejrzeć rozbudowany reportaż

2009

2006

Monika i Maciej

km208

ek0706

4102014

am2106

ela-wojtek

anr0709

kmpatyk

Więcej informacji?

FILM ŚLUBNY

Przejdź tutaj aby poznać naszą ofertę filmu ślubnego

SPRAWDŹ TERMIN

Kliknij powyżej aby wysłać do nas zapytanie o wolny termin.

Idealna zabawa na każdą imprezę

Zapewnij niesamowitą rozrywkę swoim gościom zamawiając naszą fotobudkę no to Cyk!

Świat oglądany 10 razy wolniej wygląda zupełnie inaczej

Nowa nietypowa atrakcja na Twoją imprezę – wideo budka SLOW MOTION!