Film ślubny

Oferujemy Wam wykonanie wyjątkowego filmu ślubnego, który pozwoli upamiętnić ten najważniejszy dzień w Waszym życiu. Zlecenia przyjmujemy głównie na terenie Unii Europejskiej, jednak jeżeli chcecie pojedziemy z Wami do każdego zakątka świata.

Filmy wykonujemy w jakości Full HD oraz 4K, a nasze kamery pozwalają rejestrować również ujęcia w zwolnionym tempie (nawet 10-krotne spowolnienie). Nasz wysokiej klasy sprzęt pozwala rejestrować obraz w prawie zupełnej ciemności, dzięki czemu nie musimy używać dodatkowego oświetlenia.

Podczas ceremonii i wesela ubrani jesteśmy w sposób nieprzyciągający uwagi i nierzucający się w oczy – staramy się być jak najmniej widoczni.

Dzięki użyciu do filmowania kamer cyfrowych standardu super 35mm oraz wysokiej klasy aparatów fotograficznych możemy sprawić, iż uzyskany na filmie obraz będzie zbliżony do obrazu kinowego a dzięki dynamicznemu montażowi i rejestracji obrazu przez kilku operatorów jednocześnie gotowy film ślubny będzie prezentował wyjątkowo wysoką jakość.

Gotowy film oddamy Wam w formacie Mp4 na eleganckim pendrive w ozdobnym pudełku. Na życzenie wykonujemy również płyty z nadrukami w dowolnym formacie (4K/Blu-Ray/Mp4/DVD-video).

Oprócz filmu ślubnego z chęcią wykonamy dla Was filmowe zaproszenie na ślub dla gości lub filmowe podziękowanie dla rodziców.

Przykładowe prace

Eleganckie fotoalbumy, etui na odbitki, płyty oraz pendrive

Więcej informacji?

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Przejdź tutaj aby poznać naszą ofertę fotografii ślubnej.

SPRAWDŹ TERMIN

Kliknij powyżej aby wysłać do nas zapytanie o wolny termin.

Idealna zabawa na każdą imprezę

Zapewnij niesamowitą rozrywkę swoim gościom zamawiając naszą fotobudkę no to Cyk!

Świat oglądany 10 razy wolniej wygląda zupełnie inaczej

Nowa nietypowa atrakcja na Twoją imprezę – wideo budka SLOW MOTION!