VISIOstudio

film i fotografia ślubna

Działamy wspólnie w branży ślubnej od 2012 roku, ale każdy z nas zaczynał już kilka lat wcześniej. Przez ten czas nauczyliśmy się ze sobą pracować i wraz ze współpracującymi z nami operatorami kamer i fotografami tworzymy zgraną ekipę z dużym międzynarodowym doświadczeniem.

Znamy styl swojej pracy, nie wchodzimy sobie w drogę ani w kadr. Dzięki temu praca podczas Waszych ślubów przychodzi nam z dużą łatwością, tworzymy miłą relację z Wami oraz z Waszymi gośćmi, ale przede wszystkim staramy się być niewidoczni, tak aby nie przeszkadzać i nie krępować uczestników uroczystości.

Więcej
w pakiecie

Wybierając film i fotografię możecie liczyć na atrakcyjne pakiety, w tym więcej albumów czy pendrive.

Naturalny
styl

Filmy i zdjęcia przygotowujemy w naturalnym stylu – utrzymujemy stonowaną kolorystykę – jesteśmy przeciwnikami przerysowanej obróbki w “cukierkowym” stylu i porcelanowo gładkiej skóry.

Dobra
lokalizacja

Nasza siedziba mieści się w centralnej Polsce, pracujemy jednak na terenie całej Unii Europejskiej oraz w Szwajcarii.

Dbamy o
image

Podczas ceremonii i wesela ubrani jesteśmy w sposób nieprzyciągający uwagi i nierzucający się w oczy – staramy się być jak najmniej widoczni.

Portfolio

Zapraszamy do obejrzenia naszych wspólnych prac, poniżej możecie obejrzeć filmy ślubne i towarzyszące im reportaże fotograficzne.

Jay & Mike

Jay & Mike

Adrianna & Mateusz

Adrianna & Mateusz

Sandra & Fabio

Sandra & Fabio

Simone & Pascal

Simone & Pascal

Monika & Bartosz

Monika & Bartosz

Natascha & Yves

Natascha & Yves

Przykładowe prace

Film i fotografie otrzymacie w eleganckich kompletach składających się z pendrive'a w ozdobnym pudełku oraz eleganckiego albumu fotograficznego formatu 30x42 cm.
Na życzenie wykonamy także klasyczne odbitki czy płyty DVD.

Sprawdź czy termin jest dostępny

    Zobacz także

    Film
    ślubny

    Fotografia
    ślubna