Fotografia komercyjna

Wykonujemy wszelkiego rodzaju reportaże fotograficzne a także sesje fotograficzne (komercyjne i prywatne), fotografujemy również przedmioty oraz architekturę.

Jeżeli Twoja firma potrzebuje profesjonalnych zdjęć przedstawiających kadrę zarządzającą oraz pracowników – wykonamy je dla Was. Sesja może być zrealizowana w studiu fotograficznym, w siedzibie Twojej firmy lub w terenie. W zależności od Twoich oczekiwań wykonamy klasyczne zdjęcia portretowe, inscenizowane ujęcia lub też pokażemy pracowników przy pracy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z modelkami i modelami – zarówno w studiu jak i poza nim. Wykonujemy zdjęcia do kalendarzy, plakatów, stron internetowych oraz lookbook’i dla projektantów i marek odzieżowych. Współpracujemy z profesjonalnymi wizażystkami, fryzjerkami i makijażystkami.

Nasi fotografowie zrealizują profesjonalne reportaże z wydarzeń takich jak:

  • koncerty i festiwale,
  • konferencje,
  • spotkania firmowe.

Specjalizujemy się w wykonywaniu wysokiej jakości wirtualnych panoram – nasze prace wyróżnia wyjątkowa dbałość o szczegóły oraz precyzyjna obróbka zdjęć. Możemy wykonać zarówno pojedyncze panoramy jak i całe wirtualne wycieczki.

Możemy wykonać zdjęcia przedmiotów małych i dużych w studiu oraz w plenerze – zdjęcia moga mieć charakter reklamowy, artystyczny lub też dokumentalny. Posiadamy też duże doświadczenie w fotografii architektury oraz wnętrz.

042
008
test_1
011
007
przedmioty_02
002
042
009
reklamowa_01
003
045
006
reklamowa_05

Wirtualne panoramy

Capella Design

CUK Ubezpieczenia Toruń

Capella Design

Capella Design

fotobudka
notocyk

Idealna zabawa na każdą imprezę

Zapewnij niesamowitą rozrywkę swoim gościom zamawiając naszą fotobudkę no to Cyk!

wideo
wideobudka

Świat oglądany 10 razy wolniej wygląda zupełnie inaczej

Nowa nietypowa atrakcja na Twoją imprezę – wideo budka SLOW MOTION!